Aktualnie jesteś w:  
MENU STRONY
Organizacja pracy
Organizacje
Informacje
Kontakt
Nasza szkoła:
  • realizuje projekt: "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"
  • realizuje projekt: "Nowoczesna szkoła - przepustką do kariery"
  • realizowała projekt: "Odblaskowa szkoła"
  • realizowała projekt: "Lepszy Start"
  • realizowała projekt: "W Nowe Jutro Dziś Idziemy"
  • posiada certyfikat szkoły humanitarnej
  • certyfikat szkoły promującej zdrowie

  • zdobyła II miejsce wśród 154 szkół z Małopolski w projekcie "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
  • Zrealizowała projekty takie jak:
  • "Wychować dobrego obywatela"
  • "Sport=zdrowie"
Polecamy!!!
www.barcice.diecezja.tarnow.pl
[Parafia pw. Najświętrzej Maryi Panny Wniebowziętej w Barciach]

www.jedynka.stary.sacz.pl
[SP nr 1 Stary Sącz]
Ważne informacje
Kliknij na obrazek aby dowiedzieć się więcej
Aktualności

<< Nowsze 1 Starsze >>

Gminne Rozgrywki Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców



4X odbyły się Gminne Rozgrywki Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców.
Otwarcia zawodów dokonała wicedyrektor szkoły mgr Wanda Kochanowicz. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce Gimnazjum w Starym Sączu
II miejsce Gimnazjum w Przysietnicy
III miejsce Gimnazjum w Barcicach.

W zawodach międzygminnych w grupie chłopców reprezentować będzie Gimnazjum w Starym Sączu a w grupie dziewcząt Gimnazjum w Barcicach.
/D. Młyńska - Postrożny/


Akademia z okazji Dnia Nauczyciela



13 X 2011 r. wzięliśmy udział w uroczystej akademii z okazji dnia KEN

/M. T./


Ślubowanie klas I



29 IX 2011 r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas I Gimnazjum

/M. T./


Mistrzostwa Gminy Stary Sącz w Indywidualnych Biegach Przełajowych



22 września na stadionie sportowym LKS „Barciczanka” odbyły się Mistrzostwa Gminy Stary Sącz w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Szkoły podstawowe rywalizowały na dystansie: chłopcy - 1000m, dziewczęta – 800m
Gimnazja na dystansie: chłopcy –1500m, dziewczęta – 1000m
Zwycięscy poszczególnych grup wiekowych (1- 6) zakwalifikowały się do etapu powiatowego i będą reprezentować naszą gminę w zawodach 28 września w Łososinie Dolnej.
Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.
Organizatorem zawodów był Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Barcicach. Wyniki przedstawiają się następująco:
Wyniki Gminnych Biegów Przełajowych Szkół Podstawowych


1. Dziewczęta

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Joanna Stawiarska Przysietnica
2. Aleksandra Barnach Przysietnica
3. Maria Migacz Barcice
4. Ewelina Weselak Przysietnica
5. Natalia Ogorzały Barcice
6. Oliwia Rola Przysietnica
7. Paulina Durasik Przysietnica
Kl. IV

Kl. V
Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Klaudia Olszowska Przysietnica
2. Katarzyna Maciak Przysietnica
3. Edyta Halibart Barcice
4. Anna Gorczowska Barcice
5. Diana Tokarczyk Gaboń
6. Aleksandra Urasińska Barcice
7. Wiktoria Jankowska Przysietnica
8. Aleksandra Ptasiuk Przysietnica
9. Karolina Zygmunt Barcice
10. Patrycja Gawlak Barcice
11. Karolina Gizicka Przysietnica
12. Kinga Gizicka Przysietnica

Kl. VI
Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Wiola Ogorzały Barcice
2. Anna Olejarz Barcice
3. Magdalena Citak Barcice
4. Olga Trybuła Przysietnica
5. Aleksandra Tokarczyk Przysietnica
6. Wiktoria Łabuda Przysietnica
7. Patrycja Baszczyn Barcice
8. Beata Majewska Barcice
9. Katarzyna Tokarczyk Barcice
10. Barbara Ogorzały Przysietnica
11. Marzena Kwiczala Przysietnica
12. Aleksandra Citak Przysietnica
13 Magdalena Tomasiak Przysietnica

2. Chłopcy

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Paweł Waligóra Barcice
2. Daniel Plata Barcice
3. Paweł Nalepa Barcice
4. Przemysław Olszewski Barcice
5. Mariusz Bielak Barcice
6. Dariusz Godowski Przysietnica
7. Łukasz Król Przysietnica
8. Paweł Citak Przysietnica
9. Tomasz Sopat Przysietnica
10. Miłosz Janik Barcice
11. Paweł Soboń Barcice
12. Gabriel Olszewski Barcice
13. Karol Żabocki Barcice
KL. IV


Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Kl. V
Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Dawid Mikulec Przysietnica
2. Mateusz Obrzud Barcice
3. Jakub Janik Barcice
4. Sebastian Ogorzały Przysietnica
5. Rafał Godowski Przysietnica
6. Jakub Weselak Przysietnica
7. Artur Jankowski Przysietnica
8. Kacper Gizicki Barcice
9. Hubert Aleksandrowicz Przysietnica
10. Bartłomiej Sutor Gaboń
11. Arkadiusz Łubik Przysietnica
12. Wojciech Stec Gaboń
13. Dariusz Olszewski Przysietnica
14. Kondrad Motawa Gaboń
15. Adrian Biel Gaboń
16. Jakub Ziemianek Gaboń
17. Sebastian Wastag Gaboń



Kl. VI

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Rafał Mordarski Gaboń
2. Dawid Bołoz Barcice
3. Krzysztof Kulpa Barcice
4. Dominik Garwol Przysietnica
5. Kamil Stafiński Przysietnica
6. Adam Paduła Przysietnica
7. Karol Gał Przysietnica
8. Michał Jankowski Przysietnica
9. Rafał Wnęk Gaboń
10. Marcin Tokarczyk Przysietnica
11. Michał Citak Przysietnica


Wyniki Szkół Gimnazjalnych

1. Dziewczęta

Kl. I
Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Katarzyna Owsianka Przysietnica
2. Joanna Ogorzały Przysietnica
3. Magdalena Ogorzały Stary Sącz
4. Dorota Smyda Przysietnica
5. Joanna Mikulec Przysietnica
6. Agata Wąchała Stary Sącz



Kl. II
Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Marcelina Bołoz Barcice
2. Monika Garwol Przysietnica
3. Jolanta Pawlik Stary Sącz
4. Kamila Maciak Stary Sącz
5. Łucja Król Przysietnica
6. Małgorzata Smyda Przysietnica
7. Natalia Smajda Barcice

Kl. III

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Paulina Cieślicka Przysietnica
2. Ewa Majewska Barcice
3. Mariola Maciak Przysietnica

2.Chłopcy

Kl. I

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Konrad Aleksandrowicz Przysietnica
2. Bartłomiej Obrzud Przysietnica
3. Łukasz Bielak Barcice
4. Łukasz Soboń Barcice
5. Dawid Jarzębiak Stary Sącz
6. Szymon Szteniowicz Barcice
7. Kacper Woźniak Stary Sącz
8. Michał Niejadlik Barcice
9. Tomasz Dorula Przysietnica
10. Daniel Michalik Przysietnica
11. Jordan Bochniarz Barcice
12. Filip Marszałek Stary Sącz
13. Janusz Walkosz Stary Sącz
14. Hubert Stachoń Stary Sącz
15. Wojciech Dziedzic Stary Sącz
16. Marek Potwora Stary Sącz
17. Wojciech Maśko Stary Sącz

Kl. II

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Piotr Tokarczyk Przysietnica
2. Dawid Molanda Barcice
3. Jarosław Garwol Przysietnica
4. Grzegorz Gizicki Przysietnica
5. Michał Łabuda Przysietnica
6. Jarosław Tokarczyk Barcice
7. Marek Zarotyński Stary Sącz
8. Dawid Drożdż Stary Sącz
9. Grzegorz Wójcik Stary Sącz
10. Dominik Wójcik Barcice
11. Szymon Bielawski Stary Sącz

Kl. III

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Maciej Tokarczyk Przysietnica
2. Patryk Kolbon Stary Sącz
3. Krzysztof Trybuła Przysietnica
4. Jakub Pajor Stary Sącz
5. Wiktor Gawlak Przysietnica
6. Tomasz Kurzeja Stary Sącz
7. Bartłomiej Porębski Przysietnica
8. Rafał Weselak Przysietnica
9. Mikołaj Czerpak Przysietnica
10. Wacław Majewski Przysietnica
11. Robert Kruczek Stary Sącz
12. Dawid Potok Stary Sącz
13. Jakub Skoczeń Stary Sącz


/mgr D. Młyńska - Postrożny/


Rozpoczęcie roku szkolnego 2011 / 2012



1 IX odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012
/M.T./


Podział godzin
Dostępna jest wersja 1.0 podziału godzin na rok 2011/2012. Menu po lewej stronie
lub Tutaj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2011 / 2012
1 wrzesień 2011 - czwartek
8:00 - montaż słowno muzyczny Gimnazjum (hala sportowa)
8:45 - spotkanie uczniów Gimnazjum z wychowawcami
9:15 - msza święta (Gimnazjum + SP)
10:15 - montaż słowno - muzyczny dla Szkoły Podstawowej (hala sportowa)
~11:00 - spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej z wychowawcami.

Podział godzin będzie dostępny na stronie internetowej szkoły 1 IX 2011 r.
/M.T./
Egzamin na kartę motorowerową i rowerową
Dyrekcja ZS w Barcicach informuje, że egzamin na kartę motorowerową i rowerową odbędzie się w dwóch terminach. Pierwszy 10 sierpnia o godz. 10.00- karta motorowerowa i 0 10.30 karta rowerowa. Drugi termin- w razie niepogody - przewidziany jest na 12 sierpnia - o 9.00 karta motorowerowa i 9.30 karta rowerowa.
/Dyrekcja ZS/
Zakończenie roku szkolnego




21 VI odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum.
/M.T./

22 VI mszą świętą oraz uroczystymi akademiami połączonymi z rozdaniem nagród społeczność naszej szkoły zakończyła rok szkolny 2010/2011
/M.T./



[Galeria Zdjęć]
[Galeria Zdjęć]
Kiermasz podręczników używanych



Dnia 14 czerwca oraz 20 czerwca 2011 w bibliotece szkolnej odbędzie się kiermasz podręczników używanych w godzinach 13:00 - 17:30.
Uczniowie, którzy chcą przedać swoje podręczniki muszą je wyczyścić i do każdej książki wsadzić karteczkę z ceną, imieniem i nazwiskiem.
Podręczniki będziemy przyjmować do biblioteki w dniu 13 czerwca 2011 r.

W tym dniu będzie można kupić nowe książki w bibliotece szkolnej, z ofertą przyjedzie księgarnia Alfabet z Nowego Sącza.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 Starsze >>

Organizacja roku szkolnego 2017/2018
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Ostatnia galeria:





Szukaj
 
Szkolne strony
STATYSTYKI
Ilość odsłon strony: 21494.
Gości: 21628.
Dzisiaj: 1141 gości.
Wczoraj: 989 gości.
Osób online: 2 .
Statystyki od 1 VII 2008r
Zmiana: 2018-05-16 23:25:56