Aktualnie jesteś w:  
MENU STRONY
Organizacja pracy
Organizacje
Informacje
Kontakt
Nasza szkoła:
  • realizowała projekt: "Odblaskowa szkoła"
  • realizowała projekt: "Lepszy Start"
  • realizowała projekt: "W Nowe Jutro Dziś Idziemy"
  • posiada certyfikat szkoły humanitarnej
  • certyfikat szkoły promującej zdrowie

  • zdobyła II miejsce wśród 154 szkół z Małopolski w projekcie "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
  • Zrealizowała projekty takie jak:
  • "Wychować dobrego obywatela"
  • "Sport=zdrowie"
Polecamy!!!
www.barcice.diecezja.tarnow.pl
[Parafia pw. Najświętrzej Maryi Panny Wniebowziętej w Barciach]

www.ospbarcice.strazacy.pl
[Ochotnicza Straż Pożarna Barcice]

www.mdpbarcice.strazacy.pl
[Młodzieżówka OSP Barcice]

http://free.of.pl/b/barciczanka
[LKS "Barciczanka"]

www.jedynka.stary.sacz.pl
[SP nr 1 Stary Sącz]
Ważne informacje
Aktualności
Rozgrywki Sądeckiej Ligi Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych

29 XI odbyły się rozgrywki Sądeckiej Ligi Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych. Nasza reprezentacja w składzie: M. Bogacka, K. Pustułka, N. Chuchacz, A. Piszczek, K. Kożuch, D. Piszczek, A. Sopata zajęły II miejsce . W finałowym meczu przegrały tylko ze Starym Sączem 24:25; 22:25.
Druga drużyna naszej szkoły w składzie: "P. Filipowicz, E. Kazimierska, A. Dara, D. Jamrozowicz, S. Tokarczyk, A. Pasiut, N. Potoniec zajęły X miejsce.
Należy podkreślić, że w rozgrywkach uczestniczyło 16 drużyn z powiatu nowosądeckiego i limanowskiego. Odbyło się również podsumowanie SLS za rok szkolny 2009/2010 oraz za 15 lat.
W Punktacji generalnej w ubiegłym roku nasza szkoła zajęła I miejsce. Po podsumowaniu za 15 lat IV miejsce.
GRATULUJEMY !!!

Andrzejki w Gimnazjum

25 XI w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa
/M.T./

Szkolne zestawy podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2010/2011
Ślubowanie klas I SP

27 października 2010r. pierwszoklasiści zostali przyjęci w szeregi społeczności uczniowskiej.
53 nowych uczniów z przejęciem deklamowało wiersze i śpiewało piosenki, by przekonać Pana Dyrektora, Panią Dyrektor i Rodziców, że na miano uczniów klas pierwszych zasługują. Po części artystycznej pierwszaki z powagą wypowiedziały tekst ślubowania, a następnie Pan Dyrektor pasował każde dziecko na ucznia. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas drugich serdecznie zachęcili młodszych kolegów do nauki i zapewnili, że zawsze mogą na nich liczyć. Po ceremonii uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

/Marzena Dziedzina, Ewa Tokarska/


Konkursy
Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.
Z tej okazji w szkolnej bibliotece odbyły się konkursy, w których brały udział dzieci z kl. I – III oraz młodzież kl. IV – VI SP i I – III G.
W konkursie na plakat pt. "Biblioteka miejscem przyjemnym i przyjaznym" nagrody w postaci książek otrzymali Paluch Anita kl. I b oraz Mikulec Jakub kl. I b.
W konkursie na logo Biblioteki Zespołu Szkół w Barcicach:
=> w kategorii IV – VI SP
I miejsce: Bochniarz Kamila kl. Va
II miejsce: Gawlak Natalia kl. Va
=> w kategorii I – III G
I miejsce: Bodziony Roksana kl. III b
II miejsce: Ogorzały Piotr kl. III a
W konkursie, w którym muzyka Fryderyka Chopina była inspiracją do napisania tekstu na dowolny temat:
I miejsce Suchodolska Kamila kl. V b
II miejsce Barnach Agnieszka kl. VI b
III miejsce Soboń Karolina kl. II a G
Wyróżnione osoby zostały nagrodzone.
Prace konkursowe można obejrzeć w bibliotece.

Konkursy biblioteczne to nie jedyna atrakcja obchodów święta, bo młodszym dzieciom czytano w bibliotece bajki, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Lidia Cabała
Akademia 11 XI

10 XI w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości


/M.T./

Uroczystości z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w St. Sączu

11 IX harcerze i harcerki obu naszych drużyn wzięli udział w uroczystościach z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległosci oraz w apelu poległych.


/M.T./

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

11 IX jak co roku na strzelnicy LOK N. Sącz odbyły się zawody strzeleckie. Z naszej szkoły w zawodach wzięły udział 3 zespoły, 1 w kategorii gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, 2 w kategorii szkoły podstawowe. W kat. szkoły podstawowe nasza trójka zajęła 1 miejsce.

Gratulujemy.
/M.T./

Biegi z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, oraz Turniej Sportów Obronnych

10 XI na starosądeckich błoniach odbyły się kolejne biegi niepodległościowe. Równolegle rozegrany został Turniej sportów obronnych.

Wyniki X Niepodległościowego Biegu Przełajowego
o Puchar Burmistrza Starego Sącza

Klasyfikacja indywidualna

Szkoły Podstawowe
Dziewczęta

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Katarzyna Owsianka Przysietnica
2. Katarzyna Górka Rytro
3. Barbara Pustułka Rytro
4. Paulina Bieryt Gaboń
5. Monika Drożdż Popowice
6. Wioletta Ogorzały Barcice
7. Aneta Stelmach Nawojowa
8. Agnieszka Dudka Nawojowa
9. Anna Olejarz Barcice
10. Karolina Łagoeska Rytro
11. Joanna Ogorzały Przysietnica
12. Martyna Jakubowska Rytro
13. Anna Łękawska Rytro
14. Kamila Bochniarz Barcice
15. Monika Groń Popowice
16. Katarzyna Maciak Przysietnica
17. Dorota Smyda Przysietnica
18. Paulina Olszowska Rytro
19. Katarzyna Tokarczyk Barcice
20. Paulina Jamrozowicz Barcice
21. Diana Tokarczyk Gaboń
22. Iwona Duda Rytro
23. Sylwia Pajor Rytro
24. Karolina Drożdż Popowice
25. Łucja Konieczny Gaboń
26. Gabriela Zygmunt Podegrodzie
27. Łucja Gałysa Gaboń
28. Klaudia Olszowska Przysietnica
29. Joanna Słowik Barcice
30. Kinga Łatka Podegrodzie
31. Beata Majerska Barcice
32. Ewa Konieczny Gaboń
33. Katarzyna Pawlik Rytro
34. Katarzyna Pasoń Podegrodzie
35. Kamila Koszut Gaboń
36. Patrycja Baszczyn Barcice
37. Sylwia Bodziony Podegrodzie
38. Aleksandra Ganciarz Podegrodzie
39. Anna Citak Przysietnica
40. Żaneta Jarosz Podegrodzie
41. Karina Tokarczyk Gaboń
42. Anna Maziak Gołkowice
43. Aneta Lizoń Gaboń
44. Patrycja Wańczyk Gaboń

Chłopcy

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Szymon Dziedzina Rytro
2. Kamil Kotas Gołkowice
3. Konrad Aleksandrowicz Przysietnica
4. Tomasz Orłowski Przysietnica
5. Rafał Mordaeski Gaboń
6. Kamil Skoczeń Nawojowa
7. Patryk Izworski Rytro
8. Dawid Bołoz Barcice
9. Ł. Bielak Barcice
10. K. Tomasiak Rytro
11. D. Stępka Gaboń
12. A. Chochorowski Gaboń
13. B. Obrzud Przysietnica
14. Przysietnica. Rams Rytro
15. M. Niejadlik Barcice
16. A. Padula Przusietnica
17. Przysietnica. Tokarczyk Rytro
18. J. Szachnowski Podegrodzie
19. J. Tokarczyk Przysietnica
20. S. Ogorzały Przysietnica
21. Kamil Owsianka Popowice
22. Patryk Rams Rytro
23. Krzysztof Stec Gaboń
24. Tomasz Dorula Przysietnica
25. Konrad Ciągło Podegrodzie
26. Rafał Wnęk Gaboń
27. Marcin Leśniak Podegrodzie
28. Hubert Aleksandrowicz Przysietnica
29. Piotr Łękawski Rytro
30. Damian Kuras Nawojowa
31. Jarosław Olszowski Gołkowice
32. Kamil Migacz Podegrodzie
33. Łukasz Soboń Barcice
34. Grzegorz Wielosik Gołkowice
35. Andrzej Janik Gołkowice
36. Dawid Mikulec Przysietnica
37. Jakub Olszowski Barcice
38. Mariusz Drożdż Popowice
39. Michał Rams Gołkowice
40. Paweł Pawlik Rytro
41. Mateusz Pietrzyk Popowice
42. Dariusz Olszowski Przysietnica
43. Łukasz Górka Gołkowice
44. Jordan Bochniarz Barcice
45. Karol Wielosik Gołkowice
46. Daniel Michalik Przysietnica
47. Daniel Kotlarski Nawojowa
48. Przemysław Plata Gaboń
49. Konrad Motawa Gaboń
50. Karol Popiela Gołkowice
51. Karol Witnik Gołkowice
52. Wojciech Stec Gaboń
53. Tomasz Bielak Popowice
54. Bartłomiej Kotas Gołkowice
55. Klaudiusz Stojda Przysietnica
56. Jarosław Drożdż Popowice
57. Jakub Weselak Przysietnica
58. Piotr Gorczowski Podegrodzie
59. Szymon Koszkut Gołkowice
60. Paweł Gądek Barcice
61. Daniel Ogorzały Przysietnica
62. Artur Ziemianek Gaboń
63. Bartłomiej Sutor Gaboń
64. Daniel Kurowski Gołkowice
65. Artur Zarabski Gołkowice
66. Marek Podpora Popowice
67. Krzysztof Olszewski Przysietnica
68. Grzegorz Mężyk Popowice
69. Patryk Pustułka Gaboń
70. Karol Kurowski Gaboń
71. Karol Duda Gołkowice
72. Kamil Trela Popowice
73. Arkadiusz Bochniarz Barcice
74. Łukasz Gawlak Barcice
75. Szymon Kołbon Barcice
76. Konrad Kaczor Barcice








Gimnazja
Dziewczęta

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Agnieszka Polowiec Piwniczna – Zdrój
2. Ewa Kożuch Nowy Sącz NR 5
3. Joanna Poczkanska Rytro
4. Anna Bodziony Podegrodzie
5. Joanna Śledź Podegrodzie
6. Marcelina Boloz Barcice
7. Monika Garwol Przysietnica
8. M. Szajewska Brzezna
9. A. Olszak P. G. Stary Sacz
10. K. Bober Golkowice
11. J. Kuczaj Gołkowice
12. E. Stachoń Podegrodzie
13. A. Jamrozowicz Piwniczna – Zdrój
14. A Gomólka Podegrodzie
15. M. Kaszuba Podegrodzie
16. P. Górecka Stary Sącz
17. A. Jasińska Stary Sącz
18. Z. Łomnicka Piwniczna – Zdrój
19. K. Pustułka Rytro
20. P. Chochorowska Brzezna
21. Karolina Dudczak Rytro
22. Edyta Olszowska Barcice
23. Danuta Zielińska Piwniczna – Zdrój
24. Magdalena Żytkowicz Piwniczna – Zdrój
25. Paulina Tomasiak Piwniczna - Zdrój
26. Agnieszka Kubacka Brzezna
27. Ewelina Liber Piwniczna - Zdrój
28. Natalia Bodziony Brzezna
29. Paulina Gajewska Rytro
30. Angelika Sopata Barcice
31. Maria Sobczak Barcice
32. Iwona Drabik Brzezna
33. Agnieszka Tokarczyk Piwniczna – Zdrój
34. Sara Stanczak Piwniczna – Zdrój
35. Magdalena Pustułka Piwniczna – Zdrój
36. Barbara Marciszewska Piwniczna – Zdrój
37. Agnieszka Bratoń Brzezna
38. Ewa Majewski Barcice
39. Magdalena Kotarba Piwniczna – Zdrój
40. Małgorzata Fyda Brzezna
41. Monika Dziedzina Piwniczna – Zdrój
42. Ewa Dorula Stary Sącz
43. Angelika Bołoz Barcice
44. Aneta Ogorzały Stary Sacz
45. Katarzyna Turek Stary Sącz
46. Aneta Broniszewska Piwniczna – Zdrój
47. Natalia Majda Barcice
48. Alicja Śmigowska Piwniczna – Zdrój
49. Jadwiga Lorczyk Brzezna
50. Ewelina Kaczor Podegrodzie
51. Monika Bodziony Brzezna
52. Magda Skoczeń Podegrodzie
53. Sylwia Belak Barcice
54. Karolina Piwowar Piwniczna – Zdrój
55. Barbara Górka Piwniczna – Zdrój
56. Patrycja Filipowicy Barcice
57. Magda Żelasko Brzezna
58. Klaudia Oleś Brzezna
59. Weronika Sztenowicz Barcice
60. Katarzyna Pustułka Przysietnica
61. Ewelina Garzicka Piwniczna – Zdrój
62. Alicja Frączek Brzezna
63. Justyna Olszak Brzezna
64. Paulina Zuber Brzezna
65. Magdalena Michalak P.G. Stary Sącz
66. Gabriela Tokarz P.G. Stary Sącz
67. Alicja Wójcik P.G. Stary Sącz
68. Aneta Kempa Brzezna
69. Klaudia Oleksy Brzezna

Chłopcy

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Józef Zieliński Podegrodzie
2. Jacek Drabik Brzezna
3. Szymon Olszak Brzezna
4. Adrian Bodziony Brzezna
5. Piotr Dziedzina Rytro
6. Lesław Polakiewicz Barcice
7. D. Kantor Barcice
8. K. Majerski Podegrodzie
9. S. Rams Rytro
10. D. Długosz Piwniczna – Zdrój
11. R. Adamczyk Golkowice
12. K. Dulak Rytro
13. G. Godoń Golkowice
14. S. Suski Gołkowice
15. M. Tokarczyk Przysietnica
16. Przysietnica. Kostrzewa Brzezna
17. P. Bugajski Brzezna
18. B. Szewczyk Stary Sącz
19. S. Tokarczyk Rytro
20. B. Ogorzalek Brzezna
21. Bartłomiej Zbyszowski Barcice
22. Piotr Szyszka Rytro
23. Konrad Król Stary Sącz
24. Czesław Ogorzały Barcice
25. Daniel Olszowski Barcice
26. Paweł Dobosz Piwniczna - Zdrój
27. Daniel Kurowski Podegrodzie
28. Michał Wojtas Rytro
29. Piotr Fałowski Rytro
30. Jan Maciak Przysietnica
31. Bartłomiej Łabuda Przysietnica
32. Bartosz Ryżak Rytro
33. Piotr Król Stary Sącz
34. Filip Łękowski Rytro
35. Wiktor Gawlak Przysietnica
36. Łukasz Szabla Brzezna
37. Błażej Janik Gołkowice
38. Wojciech Gawlak Przysietnica
39. Kacper Pustułka Rytro
40. Piotr Tokarczyk Przysietnica
41. Stanisław Bołoz Piwniczna - Zdrój
42. Artur Ściurka Piwniczna – Zdrój
43. Paweł Maślanka Piwniczna – Zdrój
44. Radosław Chochołowski Gołkowice
45. Paweł Piwowar Barcice
46. Rafał Maćkowski Piwniczna – Zdrój
47. Jan Kotlarz Brzezna
48. Tomasz Kurzeja Stary Sącz
49. Marek Kożuch Piwniczna – Zdrój
50. Marcin Tokarczyk Piwniczna – Zdrój
51. Albert Buczek Piwniczna – Zdrój
52. Łukasz Kożych Piwniczna - Zdrój
53. Mateusz Długosz Rytro
54. Tomasz Polakiewicz Piwniczna - Zdrój
55. Mateusz Król Stary Sącz
56. Rafał Rusnarczyk Stary Sącz
57. Dominik Nalepa Barcice
58. Konrad Sopata Podegrodzie
59. Arkadiusz Molanda Barcice
60. Tomasz Zarotyński Piwniczna – Zdrój
61. Dominik Tabor Barcice
62. Konrad Kosowski Piwniczna – Zdrój
63. Dawid Uryga Piwniczna - Zdrój
64. Szymon Hasior Piwniczna – Zdrój
65. Kamil Jarzębak Piwniczna – Zdrój
66. Kamil Pasiut Brzezna
67. Marek Stec Stary Sącz
68. Dominik Gawlak Barcice
69. Marcin Słowik Przysietnica
70. Michał Izworski Piwniczna – Zdrój
71. Grzegorz Wójcik Stary Sącz
72. Kamil Bogaczyk Piwniczna – Zdrój
73. Marcin Tokarczyk Barcice
74. Patryk Kamieński P.G. Stary Sącz
75. Krystian Maślanka Stary Sącz
76. Damian Witowski Barcice
77. Adam Pawlik Stary Sącz
78. Tomasz Kowalik Stary Sącz
79. Radosław Lelito Piwniczna – Zdrój
80. Szkaradek Michał Piwniczna - Zdrój
81. Krzysztof Michalik Stary Sącz
82. Szymon Jop P.G. Stary Sącz
83. Albert Niśniewsi P.G. Stary Sącz
84. Jakub Tischner P.G. Stary Sącz
85. Piotr Bodziony Stary Sącz
86. Artur Janek P.G. Stary Sącz



Szkoły Ponadgimnazjalne
Dziewczęta

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Sara Marmon ZSB Stary Sącz
2. Elżbieta Tokarz ZSZ nr 1 Stary Sącz
3. Renata Sopata LO Stary Sącz
4. Wioletta Obrzud ZSZ nr 1 Stary Sącz
5. Kinga Olejarz ZSZ nr 2 Stary Sącz
6. Ewelina Łabuda LO Stary Sącz
7. Joanna Gizica LO Stary Sącz
8. M. Kulig ZSZ nr 1 Stary Sącz
9. W. Cedzidło LO Stary Sącz
10. M. Ogorzały LO Stary Sącz
11. A. Polakiewicz ZSZ nr 1 Stary Sącz
12. M. Gieniec ZSEM Nowy Sącz
13. D. Dadał ZSEM Nowy Sącz
14. A. Baniowska ZSEM Nowy Sącz
15. E. Borzęcka ZSZ nr 1 Stary Sącz
16. T. Tokarz ZSZ nr 2 Stary Sącz
17. K. Łomnicka LO Stary Sącz
18. P. Podgórni ZSZ nr 1 Stary Sącz
19. A. Nowogórska ZSZ nr 1 Stary Sącz
20. S. Stawiarska ZSZ nr 1 Stary Sącz
21. Katarzyna Pieczara ZSZ nr 2 Stary Sącz
22. Sylwia Bołoz LO Stary Sącz
23. Elżbieta Wnęk LO Stary Sącz
24. Paulina Ziobrowska LO Stary Sącz
25. Małgorzata Szewczyk ZSZ nr 1 Stary Sącz
26. Agata Leszka ZSZ nr 1 Stary Sącz
27. Joanna Jarecka LO Stary Sącz
28. Agata Maciuszek LO Stary Sącz

Chłopcy

Lp. Imię i Nazwisko Szkoła
1. Mateusz Rosiek ZSB Stary Sącz
2. Dariusz Kosecki ZSB Stary Sącz
3. Marek Sekuła ZSB Stary Sącz
4. Bogdan Babik LO Stary Sącz
5. Michał Soboń LO Stary Sącz
6. Marcin Klag ZSZ nr 2 Stary Sącz
7. M. Zięba LO Stary Sącz
8. S. Janczura ZSZ nr 1 Stary Sącz
9. P. Grzywnowicz ZSD-M Stary Sącz
10. W. Kumor ZSEM Nowy Sącz
11. K. Lachor ZSB Nowy Sącz
12. D. Klimek ZSEM Nowy Sącz
13. G. Gawlak LO Stary Sącz
14. P. Łatka ZSB Nowy Sącz
15. Sz. Majewski ZSEM Nowy Sącz
16. ZSEM Nowy Sącz
17. T. Kociołek ZSEM Nowy Sącz
18. K. Gryźlak LO Stary Sącz
19. M. Twardowski ZSB Nowy Sącz
20. S. Michalik ZSB Nowy Sącz
21. Artur Olszak ZSB Nowy Sącz
22. Jan Kościółek ZSB Nowy Sącz
23. Tomasz Marek ZSZ nr 1 Stary Sącz
24. Tomasz Bieniek ZSEM Nowy Sącz
25. Grzegorz Florek ZSZ nr 1 Stary Sącz
26. Nikodem Kołodziej ZSEM Nowy Sącz
27. Dawid Zubrzycki ZSB Nowy Sącz
28. Bartłomiej Tomasiak ZSEM Nowy Sącz
29. Marcin Siedlarz ZSEM Nowy Sącz
30. Piotr Mróz ZSEM Nowy Sącz
31. Radosław Ruman ZSEM Nowy Sącz
32. Ireneusz Kurowski LO Stary Sącz
33. Marcin Wójcik LO Stary Sącz
34. Robert Kałużny ZSZ nr 1 Stary Sącz
35. Łukasz Gargas ZSZ nr 2 Stary Sącz
36. Adrian Porębski ZSZ nr 1 Stary Sącz
37. Piotr Wielosik ZSZ nr 2 Stary Sącz
38. Sebastian Klag ZSZ nr 2 Stary Sącz
39. Tomasz Bochenak ZSB Nowy Sącz
40. Artur Weber LO Stary Sącz
41. Karol Pustułka ZSEM Nowy Sącz
42. Marek Szczygieł LO Stary Sącz
43. Bartosz Krupa ZSD – M Stary Sącz
44. Mateusz Szczygieł ZSD – M Stary Sącz
45. Damian Frączek ZSD – M Stary Sącz
46. Dawid Szczygieł ZSD – M Stary Sącz
47. Przemysław Kozik ZSD – M Stary Sącz
48. Andrzej Sychowski ZSD – M Stary Sącz
49. Jarosław Długosz ZSD – M Stary Sącz
50. Arkadiusz Tokarczyk ZSEM Nowy Sącz
51. Sławomir Źrółka ZSD- M Stary Sącz
52. Grzegorz Bilski ZSZ nr 1 Stary Sącz
53. Maciej Kiełbasa LO Stary Sącz
54. Piotr Słaby ZSZ nr 1 Stary Sącz
55. Sławomir Topolski ZSZ nr 1 Stary Sącz
56. Tomek Kołbon LO Stary Sącz
57. Maciej Piekarz LO Stary Sącz
58. Mateusz Dziurny ZSZ nr 1 Stary Sącz
59. Bartłomiej Kawerski ZSZ nr 1 Stary Sącz
60. Michał Florek ZSZ nr 1 Stary Sącz
61. Krystian Owsianka ZSZ nr 1 Stary Sącz
62. Liwiusz Żydło ZSZ nr 1 Stary Sącz
63. Karol Tokarz LO Stary Sącz
64. Szymon Lekstan LO Stary Sącz
65. Mateusz Drożdż LO Stary Sącz
66. Radosław Kalisz ZSZ nr 1 Stary Sącz
67. Damian Brzęk ZSZ nr 1 Stary Sącz
68. Jakub Kuc ZSZ nr 1 Stary Sącz
69. Sławomir Stec ZSZ nr 2 Stary Sącz
70. Oskar Pierzchała ZSZ nr 2 Stary Sącz
71. Dariusz Tkaczyk ZSZ nr 2 Stary Sącz
72. Kacper Pociecha ZSZ nr 2 Stary Sącz
73. Kamil Ciągło LO Stary Sącz
74. Łukasz Mikulec ZSZ nr 2 Stary Sącz
75. Artur Horoński ZSEM Nowy Sącz
76. Mateusz Hnatyszak ZSZ nr 2 Stary Sącz
77. Mariusz Mikulec ZSZ nr 2 Stary Sącz
78. Bartosz Piekarz LO Stary Sącz
79. Krzysztof Knapik ZSZ nr 1 Stary Sącz
80. Andrzej Olszowski ZSZ nr 2 Stary Sącz
81. Łukasz Wielosik ZSZ nr 2 Stary Sącz
82. Marcin Tokarczyk ZSZ nr 2 Stary Sącz
83. Karol Kulig ZSD – M Stary Sącz
84. Marcin Garwol ZSZ nr 1 Stary Sącz
85. Piotr Toczek ZSZ nr 2 Stary Sącz
86. Krzysztof Knytel ZSZ nr 1 Stary Sącz



KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA


Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Rytro 125pkt
II miejsce - Przysietnica 91pkt
III miejsce - Barcice 7 pkt
IV miejsce - Gaboń 52 pkt
V miejsce - Nawojowa 42pkt
VI miejsce - Popowice 22 pkt
VII miejsce - Gołkowice 19pkt
VIII miejsce - Podegrodzie 3 pkt



Gimnazja:

I miejsce – Podegrodzie 88pkt
II miejsce - Brzezna 78 pkt
III miejsce - Rytro 59pkt
IV miejsce - Gołkowice 46 pkt
V miejsce - Barcice 44pkt
VI miejsce - Piwniczna 43pkt
VII miejsce - Przysietnica 20pkt
VIII miejsce - P. G. Stary Sącz 12pkt
IX miejsce - Stary Sącz 11pkt


Szkoły Ponadgimnazjalne:

I miejsce – LO Stary Sącz 132 pkt
II miejsce - ZSB Nowy Sącz 99 pkt
III miejsce - ZSZ nr 1 Stary Sącz 84 pkt
IV miejsce - ZSEM Nowy Sącz 48 pkt
V miejsce - ZSZ nr 2 Stary Sącz 36pkt
VI miejsce - ZSDM Stary Sącz 11 pkt




Poniżej wyniki Turnieju Sportów Obronnych
Wyniki Turnieju Sportów Obronnych


/M.T./

Wycieczka klas III SP

12 września 2010 roku klasy IIIa i IIIb były na wycieczce na trasie Barcice – Wierchy – Szczuglin. Celem wyprawy było obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie wczesną jesienią, rozpoznawanie pospolitych drzew i krzewów (iglastych i liściastych), poznanie warstwowej budowy lasu, wyznaczanie kierunków świata, zbieranie okazów przyrodniczych, mierzenie obwodów drzew, słuchanie odgłosów lasu oraz porównywanie kory różnych drzew. Oprócz wychowawczyń były z nami panie Magdalena Kulig i Zofia Bielak. Na trasie zobaczyliśmy także zwierzęta gospodarskie, bardzo zaciekawił nas cap z ogromnymi rogami. Bardzo smakował nam posiłek na świeżym powietrzu. W drodze powrotnej zobaczyliśmy również jeziorko, które pozostało po ostatniej powodzi.
/B. Janczak/

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 Starsze >>

Organizacja roku szkolnego 2015/2016
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Ostatnia galeria:





Szukaj
 
Szkolne strony

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych


Rekrutacja 2016/2017 prezentacja






http://wolontariat.zsbarcice.edu.pl
[strona Szkolnego Klubu Wolontariuszy]

http://zhr.zsbarcice.edu.pl
[strona harcerzy i harcerek]

http://informatyka.zsbarcice.edu.pl
[M. Tomasiak - materiały do lekcji informatyki]

Nadanie imienia

Uroczystość nadania Gimnazjum w Barcicach imienia porucznika Andrzeja Buchmana objął honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski

Humor
HUMOR Z ZESZYTÓW
...Bolesław Krzywousty dobrze mówił, ale źle usta składał.
ZEGAR

Zegar

Kalendarz
Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Słoneczko
Wschód słońca : 4:44
Zachód słońca : 20:31
Długość dnia: 15 h i 47 min
Słońce w znaku:
Księżyc


Faza księżyca: Przed pełnią
Widoczne: 99.3% Księżyca
Do pełni: 0.8dni
Do nowiu: 15.6dni
Cytat na dziś
Miłości z serca nie można wyrwać, tak jak się wyrywa ząb.
STATYSTYKI
Ilość odsłon strony: 4348.
Gości: 3891.
Dzisiaj: 1479 gości.
Wczoraj: 205 gości.
Osób online: 4 .
Statystyki od 1 VII 2008r
Zmiana: 2016-05-22 22:49:06
Opieka nad stroną mgr Maksymilian Tomasiak mtomasiak @ onet.pl
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.