Aktualnie jesteś w:  
MENU STRONY
Organizacja pracy
Organizacje
Informacje
Kontakt
Nasza szkoła:
  • realizowała projekt: "Odblaskowa szkoła"
  • realizowała projekt: "Lepszy Start"
  • realizowała projekt: "W Nowe Jutro Dziś Idziemy"
  • posiada certyfikat szkoły humanitarnej
  • certyfikat szkoły promującej zdrowie

  • zdobyła II miejsce wśród 154 szkół z Małopolski w projekcie "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
  • Zrealizowała projekty takie jak:
  • "Wychować dobrego obywatela"
  • "Sport=zdrowie"
Polecamy!!!
www.barcice.diecezja.tarnow.pl
[Parafia pw. Najświętrzej Maryi Panny Wniebowziętej w Barciach]

www.ospbarcice.strazacy.pl
[Ochotnicza Straż Pożarna Barcice]

www.mdpbarcice.strazacy.pl
[Młodzieżówka OSP Barcice]

http://free.of.pl/b/barciczanka
[LKS "Barciczanka"]

www.jedynka.stary.sacz.pl
[SP nr 1 Stary Sącz]
Ważne informacje

Rekrutacja do Oddziału Przedszkolnego, I klasy SP, I klasy gimnazjum
w Zespole Szkół w Barcicach na rok szkolny 2015/2016

Informacje o rekrutacji są dostępne =>TUTAJ<=
Aktualności
Gazeta Krakowska 21.10.2009 Ananasy z mojej klasy


Kliknij na artykuł aby przeczytać
3a w Bochni

12-13 XI klasa 3a Gimnazjum udała się do Bochni, by tam zwiedzić kopalnię soli oraz spędzić noc pod ziemią.
/M. Tomasiak/

Obchody 91 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w St. Sączu

11 XI harcerze z obu naszych drużyn wzięli udział w obchodach 91 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
/M. Tomasiak/

IX Bieg Niepodległościowy na Błoniach Starosądeckich Upamiętnieniem Szczęśliwego Dnia Odzyskania Wolności.


Już po raz dziewiąty uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu nowosądeckiego 10 listopada 2009 roku spotkali się na Starosądeckich Błoniach, aby uczestniczyć w biegu przełajowym, upamiętniających najważniejsze wydarzenia w dziejach kraju - odzyskanie niepodległości. Sportową rywalizacją młodzi Polacy zapragnęli oddać hołd i wyrazić swą wdzięczność tym, którzy walczyli o wolną ojczyznę.
W tym roku pogoda wyjątkowo nie sprzyjała młodym sportowcom. Jednakże chłód oraz deszcz nie odebrały im woli walki i wszyscy z wielkim zaangażowaniem podjęli sportowy wysiłek.
W zawodach o Puchar Burmistrza Starego Sącza, objętych patronatem pana Mariana Cyconia - Burmistrza Starego Sącza, a zorganizowanych przez Zespół Szkół w Barcicach oraz Diecezjalnie Starosądeckie Centrum Pielgrzymowania wzięło udział 270 uczniów. Trasa biegu przełajowego wiodła wokół Ołtarza Papieskiego. Chłopcy pokonali dystans 1500m, dziewczęta 1000m.
W ramach zawodów odbyła się również konkurencja strzelania z karabinów pneumatycznych, którą zorganizował Szkolny Klub Strzelecki ,,VIS”, działający przy Zespole Szkół w Barcicach.
Zwycięzcy tej sportowej imprezy zostali uhonorowani pucharami, medalami, okolicznościowymi dyplomami. Wręczali je: Sekretarz Rady Miasta mgr Jan Migacz, Dyrektor DCP w Starym Sączu ks.mgr Tadeusz Sajdak, Dyrektor Zespołu Szkół w Barcicach mgr Grzegorz Garwol. Nie zapomniano także o czymś dla ciała. Wszystkich uczestników biegu przedstawiciele Rady Rodziców działającej przy ZS w Barcicach poczęstowali żołnierską grochówką, którą ufundował Dyrektor powyższej szkoły, oraz smacznym chlebem firmy „ Hopek” – corocznego sponsora imprezy.
Wyniki klasyfikacji indywidualnej przedstawiają się następująco:
Kategoria szkół podstawowych:

Dziewczęta:
Joanna Proszek – SP w Nawojowej
Paulina Bieryt – SP w Gaboniu
Monika Drożdż – SP w Popowicach
Chłopcy:
Daniel Olszowski – SP w Barcicach
Daniel Kurowski – SP w Podegrodziu
Rafał Kaszuba – SP w Podegrodziu

Kategoria szkół gimnazjalnych:

Dziewczęta:
Partycja Pociecha – UKS Budowlani
Ewa Kożuch – G nr 2 w Nowym Sączu
Joanna Śledź – G w Podegrodziu
Chłopcy:
Jacek Drabik – G w Brzeznej
Szymon Olszak – G w Brzeznej
Jarosław Groń - G w Starym Sączu

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta:
Żaneta Stanek – ZSB w Nowym Sączu
Ilona Gabryś - LO w Starym Sączu
Katarzyna Pawlik – LO w Starym Sączu

Chłopcy:
Hubert Rogóż – ZSB w Nowym Sączu
Bogdan Babik - LO w Starym Sączu
Waldemar Dychała ZSB w Nowym Sączu

Wyniki klasyfikacji zespołowej:

Kategoria szkół podstawowych:
I miejsce SP w Podegrodziu
II miejsce SP w Barcicach
III miejsce SP w Gaboniu

Kategoria szkół gimnazjalnych:
I miejsce G w Podegrodziu
II miejsce G w Brzeznej
III miejsce G w Starym Sączu

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce LO w Starym Sączu
II miejsce ZSEM w Nowym Sączu
III miejsce ZSB w Nowym Sączu

Wszystkim uczestnikom biegu dziękujemy za udział i zachęcamy do kolejnych startów, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom i sponsorom składamy podziękowania za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz przygotowanie posiłku.

Przystępujmy do sportowej rywalizacji, oddając nią hołd pamiętnym wydarzeniom z kart historii Polski.
„ Bo czymże lepiej uczcić ważne chwile niż do sportowej, stając rywalizacji. Oddani duchem, ciałem sportowej walce, złączeni wspólnym celem dążymy ku nowemu, nie zapominając trudnych czy radosnych zdarzeń oraz ich bohaterów”.

Wyniki Indywidualne (Całość)

Kategoria szkół podstawowych:

Dziewczęta:
1. J. Proszek – SP Nawojowa
2. P. Bieryt – SP Gaboń
3. M. Drożdż – SP Popowice
4. E. Stachoń - SP Podegrodzie
5. K. Laciuga – SP Podegrodzie
6. N. Drożdż – SP Popowice
7. N. Smajda – SP Barcice
8. M. Niemiec – SP Gaboń
9. A. Tokarczyk – SP Barcice
10. J. Szewczyk – SP Skrudzina
11. M. Kmiecik – SP Gołkowice
12. O. Kurowska – SP Skrudzina
13. K. Szewczyk – SP Skrudzina
14. W. Kurowska – SP Gaboń
15. J. Pogwizd - SP Gaboń
16. A. Lizoń – SP Gaboń
17. L. Mordarska - SP Gaboń
18. P. Wańczyk - SP Gaboń
19. J. Bieryt – SP Skrudzina
20. J. Owsianka – SP Gołkowice

Chłopcy:
1. D. Olszowski – SP Barcice
2. D. Kurowski – SP Podegrodzie
3. R. Kaszuba – SP Podegrodzie
4. K. Skoczeń – SP Nawojowa
5. D. Kotlarski – SP Nawojowa
6. D. Tabor – SP Barcice
7. D. Molanda – SP Barcice
8. J. Karol – SP Podegrodzie
9. Ł. Bielak – SP Barcice
10. K. Sopata – SP Podegrodzie
11. R. Rusnarczyk – SP Gaboń
12. K. Janik – SP Skrudzina
13. M. Niejadlik- SP Barcice
14. P. Kozieński – SP Skrudzina
15. G. Szelec – SP Podegrodzie
16. K. Stec – SP Gaboń
17. Ł. Soboń – SP Barcice
18. A. Chochorowski – SP Gaboń
19. A. Waligóra – SP Podegrodzie
20. K. Homoncik – SP Barcice
21. J. Janisz – SP Nawojowa
22. P. Konieczny– SP Skrudzina
23. K. Rams – SP Gołkowice
24. W. Cabała – SP Gaboń
25. D. Citak – SP Barcice
26. E. Lichoń – SP Nawojowa
27. S. Gromala – SP Gołkowice
28. S. Pasiut – SP Popowice
29. M. Szczygieł - SP Podegrodzie
30. J. Szachnowski – SP Podegrodzie
31. P. Stolarski – SP Gołkowice
32. M. Drożdż – SP Popowice
33. F. Ciuła – SP Gołkowice
34. S. Barnach – SP Gołkowice
35. B. Zieliński – SP Podegrodzie
36. A. Ziemianek – SP Gaboń
37. J. Bochniarz – SP Barcice
38. K. Janik – SP Gołkowice
39. D. Bielak – SP Barcice
40. D. Stępka – SP Gaboń
41. A. Bochniarz – SP Barcice
42. G. Mężyk – SP Popowice
43. K. Witkowski – SP Popowice
44. D. Stawiarski – SP Skrudzina
45. M. Podpora – SP Popowice
46. M. Sejud – SP Popowice
47. P. Pustułka – SP Gaboń
48. S. Trela – SP Popowice
49. P. Obrzud – SP Barcice
50. S. Kołbon – SP Barcice
51. R. Bodziony – SP Gaboń

Kategoria szkół gimnazjalnych:

Dziewczęta:
1. P. Pociecha – UKS Budowlani
2. E. Kożuch – G nr 2 Nowy Sącz
3. J. Śledź – G Podegrodzie
4. M. Łękawska – G Gołkowice
5. A. Bodziony – G Podegrodzie
6. K. Kurowska – G Stary Sącz
7. A. Bodziony – G Podegrodzie
8. M. Szajewska – G Brzezna
9. E. Florek – G Gołkowice
10. A. Cabała – G Gołkowice
11. D. Florek – G Gołkowice
12. J. Kuczaj – G Gołkowice
13. E. Majewska – G Barcice
14. M. Pelc – G Barcice
15. M. Hyclak – G Stary Sącz
16. P. Olszowska – G Barcice
17. W. Kołbon – G Barcice
18. A. Gałęziowska – G Gołkowice
19. J. Burchel – G Gołkowice
20. M. Maurek – G Stary Sącz
21. M Kaszuba – G Podegrodzie
22. A. Pawlik – G Stary Sącz
23. K. Witnik – G Stary Sącz
24. M. Dziedzina – G Stary Sącz
25. S. Skoczeń – G Podegrodzie
26. K Łomnicka – G Stary Sącz
27. S. Kazimierska – G Barcice
28. I. Rzepiel – G Podegrodzie
29. M. Skoczeń – G Podegrodzie

Chłopcy:
1. J. Drabik – G Brzezna
2. S. Olszak – G Brzezna
3. J. Groń - G Stary Sącz
4. J. Zieliński – G Podegrodzie
5. L. Polakiewicz – G Barcice
6. K. Król – G Stary Sącz
7. R. Olszak – G Brzezna
8. J. Kurowski – G Gołkowice
9. A. Bodziony – G Brzezna
10. P. Tokarczyk – G Barcice
11. G. Godoń – G Gołkowice
12. J. Szewczyk – G Podegrodzie
13. P. Zygmunt – G Barcice
14. P.Piwowar – G Barcice
15. R. Nalepa – G Stary Sącz
16. M. Kudełka – G Podegrodzie
17. P. Dziedzina – G Stary Sącz
18. P. Psonak – G Gołkowice
19. R. Adamczyk – G Gołkowice
20. G. Duda – G Podegrodzie
21. A. Kostrzewa – G Brzezna
22. B. Sadowski – G Barcice
23. W. Konstanty – G Podegrodzie
24. P. Wardęga – G Podegrodzie
25. D Mordarski – G Brzezna
26. K. Szabla – G Gołkowice
27. K. Gancarczyk – G Gołkowice
28. D. Mudryk – G Gołkowice
29. K. Citak – G Barcice
30. J. Sutor – G Gołkowice
31. W. Laciuga – G Podegrodzie
32. A. Syktus – G Barcice
33. O. Pierzchała – G Stary Sącz
34. T. Kurzeja – G Stary Sącz
35. J. Dziedzina – G Barcice
36. K. Migacz – G Podegrodzie
37. K. Owsianka – G Stary Sącz
38. P. Leśniara – G Barcice
39. B. Zbyszowski – G Barcice
40. W. Jurczyński – G Barcice
41. J. Duda – G Stary Sącz
42. A. Mrówka – G Barcice
43. K. Puch – G Barcice
44. B. Janczak – G Barcice
45. K. Barnach – G Barcice
46. K Knapik – G Stary Sącz
47. D. Skrzymowski – G Stary Sącz
48. A. Molanda – G Barcice
49. K. Stafiński – G Stary Sącz
50. R. Stafiński – G Barcice
51. J. Molanda – G Barcice
52. B. Kluska – G Barcice
53. D. Tabor – G Barcice
54. M. Molanda – G Barcice
55. W. Bochniarz – G Barcice
56. R. Koterla – G Podegrodzie
57. D. Tokarczyk – G Barcice
58. D. Witowski – G Barcice
59. B. Pasiut – G Stary Sącz
60. D. Paluch – G Stary Sącz
61. Ł. Świebocki – G Stary Sącz

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta:
1. Ż. Stanek – ZSB Nowy Sącz
2. I. Gabryś - LO Stary Sącz
3. K. Pawlik – LO Stary Sącz
4. A. Konstanty – LO Stary Sącz
5. P. Myjak – LO Stary Sącz
6. K. Cięciwa – ZSEM Nowy Sącz
7. A. Baniowska – ZSEM Nowy Sącz
8. D. Tworek – LO Stary Sącz
9. W. Cedzidło – LO Stary Sącz
10. J. Gizicka – LO Stary Sącz
11. A. Gałysa – LO Stary Sącz
12. T. Tokarz – ZSZ nr 2 Stary Sącz
13. K. Śliwka – LO Stary Sącz
14. A. Błaszczyk – LO Stary Sącz
15. M. Chebda – ZSZ nr 1 Stary Sącz
16. A. Olszowska – ZSZ nr 1 Stary Sącz
17. J. Plata – ZSZ nr 2 Stary Sącz
18. E. Borzęcka – ZSZ nr 1 Stary Sącz
19. D. Dadal – ZSEM Nowy Sącz
20. A. Mucha – LO Stary Sącz
21. M. Szewczyk – ZSZ nr 1 Stary Sącz
22. J. Kurzeja – ZSZ nr 2 Stary Sącz

Chłopcy:
1. H. Rogóż – ZSB Nowy Sącz
2. B. Babik - LO Stary Sącz
3. W. Dychała - ZSB Nowy Sącz
4. K. Piekarz – ZSB Nowy Sącz
5. S. Tubek – ZSEM Nowy Sącz
6. J. Zieliński – ZSEM Nowy Sącz
7. M. Kabalec – ZSEM Nowy Sącz
8. M. Łękawski – LO Stary Sącz
9. M. Niewola – ZSEM Nowy Sącz
10. A. Citak – LO Stary Sącz
11. K. Gryźlak – LO Stary Sącz
12. A. Klag – ZSB Nowy Sącz
13. P. Cygnarowicz – ZSEM Nowy Sącz
14. P. Łatka – ZSB Nowy Sącz
15. Ł. Oleksy – ZSEM Nowy Sącz
16. J. Biskup – ZSEM Nowy Sącz
17. K. Brzeski – LO Stary Sącz
18. D. Kurzeja – LO Stary Sącz
19. P. Wielosik – ZSZ nr 2 Stary Sącz
20. G. Gawlak – LO Stary Sącz
21. T. Dulak – ZSB Nowy Sącz
22. P. Gieniec – ZSB Nowy Sącz
23. A. Sychowski – ZSDM Stary Sącz
24. D. Bomba – ZSEM Nowy Sącz
25. J. Obrzud – LO Stary Sącz
26. S. Kałużny – ZSZ nr 2 Stary Sącz
27. D. Potoniec – LO Stary Sącz
28. S. Janczura – ZSZ Stary Sącz
29. K. Borowski – LO Stary Sącz
30. T. Bochenek – ZSB Nowy Sącz
31. M. Soboń – LO Stary Sącz
32. D. Szczygieł – ZSDM Stary Sącz
33. Ł. Sopata – ZSZ nr 2 Stary Sącz
34. D. Wardęga – ZSZ nr 2 Stary Sącz
35. A. Zieliński – ZSZ nr 2 Stary Sącz
36. P. Miśtak – ZSB Nowy Sącz
37. J. Biel – ZSZ nr 2 Stary Sącz
38. S. Klag – ZSZ nr 2 Stary Sącz
39. D. Kałuziński – LO Stary Sącz
40. P. Koszyk – ZSEM Nowy Sącz
41. P. Chuchacz – ZSDM Stary Sącz
42. S. Polakiewicz – ZSDM Stary Sącz
43. Ł. Tyka – LO Stary Sącz
44. A. Sadowski – LO Stary Sącz
45. N. Niśniewski – ZSZ Stary Sącz
46. A. Olszowski – ZSDM Stary Sącz
47. R. Klag – ZSB Nowy Sącz
48. Ł. Wielosik – ZSZ nr 2 Stary Sącz
49. M. Żabecki – ZSZ nr 2 Stary Sącz
50. J. Potok – ZSZ nr 2 Stary Sącz
51. A. Biskup – ZSZ nr 2 Stary Sącz
52. M. Słaby – ZSZ nr 2 Stary Sącz
53. M. Haza – ZSDM Stary Sącz
54. M. Dudar – ZSZ nr 1 Stary Sącz
55. T. Serafin – ZSZ nr 2 Stary Sącz


/D. Młyńska - Postrożny/

Zawody strzeleckie

7 XI na strzelnicy LOK w N. Saczu odbyły się zawody strzeleckie z okazji 91 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
/M. Tomasiak/

Międzygminne zawody w piłce nożnej halowej chłopców Szkół Podstawowych
W dniu 3 XI 2009 r. odbyły się międzygminne zawody w piłce nożnej halowej chłopców szkół podstawowych.
W rozegranym systemem pucharowym "każdy z każdym" turnieju padły następujące wyniki:

1-4 Barcice - Łomnica 5:1
2-3 Łącko - Rytro 4:0
3-1 Rytro - Barcice 0:5
4-2 Łomnica - Łącko 0:1
1-2 Barcice - Łącko 1:1
3-4 Rytro - Łomnica 4:3

Po zsumowaniu wyników uzyskano następującą kolejność:

1. SP Barcice
2. SP Łącko
3. SP Rytro
4. SP Łomnica

Zwycięzca turnieju ZS Barcice będzie reprezentował rejon w zawodach powiatowych w Brzeznej.
Gratulujemy!

mgr D. Młyńska - Postrożny
Konkursy
W październiku obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.
Z tej okazji w naszej bibliotece zorganizowane zostały konkursy i imprezy.
Dla najmłodszych odbył się Dzień Pluszowego Misia. Wystawka pluszowych misiów i spotkanie z czytelnikami na lekcji pokazowej stały się okazją odwiedzin biblioteki. Ponadto „Konkurs Pisania Listów” oraz konkurs plastyczny „Mój Ulubiony Bohater Literacki” uświetniły obchody październikowe.
Podsumowaniem święta bibliotek był „Dzień Noszeni Spódnic”, który odbył się 30 X. Wtedy też zostały ogłoszone wyniki konkursów i rozdane nagrody.
Zwycięzcami konkursu plastycznego zostali:
I miejsce Gabriela Budzik II b
II miejsce Kamila Garwol III a
III miejsce Anna Olejarz IV b
Laureaci „Konkursu Pisania Listów”:
I miejsce Dominika Jamrozowicz kl. VI b egzekwo Marcin Fiszer kl. II A G.


Serdecznie dziękujemy członkiniom Kółka przyjaciół książki szkoły podstawowej i gimnazjum za pomoc w przygotowaniu i organizacji imprez i konkursów bibliotecznych oraz dzieciom i młodzieży za uczestnictwo.
Gminne Rozgrywki Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

28 X odbyły się Gminne Rozgrywki Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Padły następujące wyniki:
St. Sącz - Barcice 1:2
Barcice - Popowice 5:1
St. Sącz - Popowic 0:4

Nasza reprezentacja w składzie: Sz. Szteniowicz, K. Homoncik, B. Pierzga, Ł. Bielak, P. Urasiński, M. Citak, A. Majchrowski, P. Obrzud, D. Molanda, D. Kożuch, K. Jakubowski będzie reprezentować Gminę St Sącz na rozgrywkach międzygminnych.

Gratulujemy!!!

/D. Młyńska - Postrożny/

Podziękowanie


Kliknij aby przeczytać
Międzygminne zawody Halowej PN chłopców

16.10.2009 r. rozegrane zostały międzygminne zawody Halowej Piłki Nożnej chłopców. W rozegranych meczach padły następujące wyniki:
Rytro - Piwniczna 4:0
Barcice - Łącko 5:5
Piwniczna - Łącko 0:6
Rytro - Barcice 3:4
Barcice - Piwniczna 11:2
Łącko - Rytro 6:6

I miejsce - Gimnazjum Barcice
II miejsce - Gimnazjum Łącko
III miejsce - Gimnazjum Rytro
IV miejsce - Gimnazjum Piwniczna

Gratulujemy!!!

/D. Młyńska - Postrożny/

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 Starsze >>

Organizacja roku szkolnego 2014/2015
Szukaj
 
Ostatnia galeria:





Szkolne strony
Nadanie imienia

Uroczystość nadania Gimnazjum w Barcicach imienia porucznika Andrzeja Buchmana objął honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski

Humor
HUMOR Z ZESZYTÓW
... Chopin od dawna nie żyje, ale jego muzyka nadal prześladuje wielkich pianistów.
ZEGAR

Zegar

Kalendarz
Kwiecień 2015
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Słoneczko
Wschód słońca : 5:19
Zachód słońca : 18:10
Długość dnia: 12 h i 51 min
Słońce w znaku:
Księżyc


Faza księżyca: Po nowiu
Widoczne: 26.1% Księżyca
Do pełni: 9.72dni
Do nowiu: 24.5dni
Cytat na dziś
Nie ten święty, co zgięty (co się ciągle modli).
STATYSTYKI
Ilość odsłon strony: 2997.
Gości: 20048.
Dzisiaj: 126 gości.
Wczoraj: 290 gości.
Osób online: 4 .
Statystyki od 1 VII 2008r
Zmiana: 2015-03-25 13:59:12
Opieka nad stroną mgr Maksymilian Tomasiak mtomasiak @ onet.pl
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.