Aktualnie jesteś w:  
MENU STRONY
Organizacja pracy
Organizacje
Informacje
Kontakt
Nasza szkoła:
 • realizuje projekt: "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"
 • realizuje projekt: "Nowoczesna szkoła - przepustką do kariery"
 • realizowała projekt: "Odblaskowa szkoła"
 • realizowała projekt: "Lepszy Start"
 • realizowała projekt: "W Nowe Jutro Dziś Idziemy"
 • posiada certyfikat szkoły humanitarnej
 • certyfikat szkoły promującej zdrowie

 • zdobyła II miejsce wśród 154 szkół z Małopolski w projekcie "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
 • Zrealizowała projekty takie jak:
 • "Wychować dobrego obywatela"
 • "Sport=zdrowie"
Polecamy!!!
www.barcice.diecezja.tarnow.pl
[Parafia pw. Najświętrzej Maryi Panny Wniebowziętej w Barciach]

www.jedynka.stary.sacz.pl
[SP nr 1 Stary Sącz]
Wiadomości sportowe
KOLEJNE STARCIE

15 listopada 2018 r reprezentanci naszej szkoły wzięli ponownie udział w Niepodległościowych Rozgrywkach Mini Piłki Siatkowej w Starym Sączu , tym razem
klas 6.Obie drużyny pokazały duże umiejętności techniczne, jak również zaangażowanie w polu gry.Wywalczyli złoto i srebro !!! a tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Kacper Zelek. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Halowy Turniej PN
W dnu dzisiejszym tj. 18 października w Hali Sportowej SP w Barcicach rozegrano kolejny turniej halowej piłki nożnej. Tym razem dziewczęta przystąpiły do walki o tytuł Mistrza Gminy. Zawody rozegrano systemem " każdy z każdym".
Nasze dziewczęta w skladzie: A. Baran-3aG, I. Causanu - Bielak-3aG, G. Janik -3bG. K. Kluska-3bG, P. Majchrowska - 7c SP, K. Mairer -7a SP, P. Tokarczyk -8aSP, J. Obrzud -8bSP, K. Pustułka -8bSP, W. Citak -8bSP NIE ZAWIODŁY! pokonały wszystkie rywalki zdobywając Mistrzostwo Gminy. Należy nadmienić, iż z roku na rok poziom rozgrywek halowej piłki nożnej wzrasta. Wszystkie drużyny prezentowały duże umiejętności techniczne. W dniu dzisiejszym emocje sięgały zenitu, dziewczyny walczyły bardzo ambitnie nie szczędząc sił. Zarówno w obronie jak i ataku były nie do zatrzymania, również nasza bramkarka (Justyna) dzisiaj była nie do pokonania.
Kolejne miejsca zajęły: Szkoła Podstawowa w Przysietnicy, 3 miejsce szkoła Podstawowa Nr 2 w Starym Sączu.
Gratulujemy zwycięzcom !
Życzymy sukcesu na szczeblu międzygminnym w Rytrze.

/D. Młyńska - Postrożny/


Mistrzostwa Gminy Halowej Piłki Nożnej klas VII - VIII i III gimnazjum

17 października rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Halowej Piłki Nożnej klas VII - VIII i III gimnazjum. Organizatorem rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Barcicach. Nie zabrakło sportowej rywalizacji, zawodnicy prezentowali wysokie umiejętności oraz dużą kulturę gry.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Przysietnicy
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starym Sączy
III miejsce Szkoła Podstawowa w Barcicach
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Popowicach.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w rozgrywkach na szczeblu międzygminnym.
/D. Młyńska - Postrożny/


Zawody w piłce nożnej halowej

Zawody w piłce nożnej halowej to coroczna jesienna pozycja w kalendarzu rozgrywek przeprowadzanych pod szyldem Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego i Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego.
W roku szkolnym 2018/19 zawody na szczeblu gminnym zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Barcicach (rocznik 2006 i młodsi).

W kategorii dziewczyn w meczu o pierwsze miejsce Sp Barcice pokonała Sp Gaboń 2:1 i wywalczyła awans na wyższy szczebel rozgrywek.
W grupie chłopców po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność była następująca:
1. Sp Stary Sącz nr 1
2. Sp Stary Sącz nr 2
3. Sp Barcice
4. Sp Moszczenica
5. Sp Gaboń


Kolejny etap rozgrywek w kategorii dziewcząt odbył się 11 października w Rytrze. Po zaciętej i sportowej rywalizacji nasze dziewczyny zajęły III miejsce.
/J. Janikowski/
Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej


Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej
22 maja w Starym Sączu na boiskach piłki siatkowej plażowej rozegrano Międzygminne zawody.
Naszą szkołę reprezentowała: drużyna żeńska – Izabela Causanu – Bielak z kl. 2a i Sylwia Kulpa z kl. 3b oraz drużyna męska –Dominik Gryźlak z kl. 3a i Jakub Tokarczyk z kl. 7b. Do rozgrywek powiatowych awansowali chłopcy zajmując II miejsce, natomiast dziewczęta zajęły III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej

23 maja Dominik Gryźlak z kl. 3a i Jakub Tokarczyk z kl. 7b zagrali w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Siatkowej Plażowej. Chłopcy prezentowali wysoki poziom umiejętności siatkarskich oraz dużą wolę walki. Nasza reprezentacja rozegrała 4 mecze i w każdym spotkaniu chłopcy nie szczędzili sił i godnie reprezentowali naszą szkołę.
W klasyfikacji końcowej zajęli IV miejsce.
Gratulacje!

Gminne Mistrzostwa Piłki Nożnej

9 maja 2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Mistrzostwach Piłki Nożnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Gołkowicach. W rozgrywkach uczestniczyły cztery drużyny reprezentujące klasy gimnazjalne oraz klasy siódme z naszej gminy. Nasza drużyna po emocjonujących meczach zajęła 2 miejsce.
Gratulujemy!
Minisiatkówka

Reprezentacja Szkoły Podstawowej minisiatkowki zdobyła 3 miejsce w 1/2 finałach wojewódzkich. Chłopcy walczyli bardzo ambitne pokazując wysokie umiejętności techniczne. W meczu o drugie miejsce emocje sięgały zenitu ulegliśmy w tiebreaku 14:16. Należy nadmienić iż na tym etapie większość naszych rywali to zawodnicy grający w klubach siatkarskich. Gratulujemy zawodnikom i życzymy im kolejnych sukcesów sportowych
Powiatowe Rozgrywki Mini Piłki Siatkowej Chłopców.

Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się dużym sukcesem sportowym. W dniu 09.04.2018 r, na Hali Sportowej w Piwnicznej zajęli 1 miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Mini Piłki Siatkowej Chłopców.
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został nasz uczeń Adrian Łabuda, który zaprezentował wysoki poziom gry.
Chłopcy rywalizowali ze szkołami: Wojnarowej, Muszyny oraz Brzeznej.
Wszyscy zawodnicy nie szczędzili energii i zaangażowania a całość rozgrywek przebiegła w miłej, sportowej atmosferze.
13 kwietnia tj. w piątek chłopców czeka następny etap - wojewódzki w Bobowej. Trzymajmy kciuki za drużynę.
/M. Myślak/
Międzygminne Rozgrywki Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

26 marca na Hali Sportowej w Barcicach, odbyły się Międzygminne Rozgrywki Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym".
Zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze a uczniowie prezentowali wysokie umiejętności sportowe.Wyniki przedstawiają się następująco:

W grupie Dziewcząt :

I miejsce- Stary Sącz
II miejsce- Rytro
III miejsce- Łomnica
IV miejsce- Jazowsko

W grupie Chłopców:

I miejsce - Barcice
II miejsce - Głębokie
III miejsce - Rytro

Nauczyciele wychowania fizycznego składają podziękowania uczniom ,którzy kolejny raz pomagali w sędziowaniu tj:, Sylwia Kulpa, Dominiki Gryźlak, Patryk Obrzud.
Zwycięzcy obu kategorii będą reprezentowali nasz rejon w zawodach powiatowych, które odbędą się w Piwnicznej. Gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki.
Mistrzostwa Gminy Stary Sącz piłki ręcznej.

19 marca w naszej szkole rozegrane zostały mistrzostwa Gminy Stary Sącz piłki ręcznej dla klasy 7 szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. W zawodach wystartowały trzy szkoły. Mistrzem Gminny zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców została Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysięgnij kolejne miejsca w grupie dziewcząt zajęła Szkoła Podstawowa w Barcicach, 3 miejsce Szkoła Podstawowa nr2 w Starym Sączu. W grupie chłopców drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr2 w Starym Sączu. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im wygranej w rozgrywkach międzygminnych
Turniej minisiatkówki dla klas 4-6

Dzisiaj w hali sportowej Szkoły Podstawowe w Barcicach rozegrany został turniej minisiatkówki dla klas 4-6.W zawodach wzięło udział 7 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z terenu Gminy Stary Sącz.
Rozgrywki te to kolejna konkurencja obchodów Gminnego Dnia Zdrowia. Uroczystego otwarcia dokonała Wice Dyrektor Szkoły Wanda Kochanowicz. W swoim przemówieniu podkreśliła rangę aktywności fizycznej oraz jej wpływu na stan zdrowia.
Zawody przebiegały w miłej atmosferze zawodnicy nie szczędzili sił,a emocje sięgały zenitu.
Wyniki przedstawiają się następująco:
1 SP Nr 1 w Starym Sączu
2 SP Barcice
3 SP Gołkowice
4 SP Gaboń
5 SP Przysietnica
6 SP Sktudzina
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów
Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców


5 marca 2018r, na Hali Sportowej w Barcicach odbyły się Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięły udział trzy szkoły z naszej gminy. Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczyny:
I miejsce Stary Sącz
II miejsce Gołkowice
III miejsce Barcice

Chłopcy:
I miejsce Barcice
II miejsce Stary Sącz
III miejsce Gołkowice


Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Łabuda Adrian
Pustułka Kacper
Maślanka Bartosz
Latasiewicz Dawid
Janik Aleksander
Migacz Adam
Groński Bartosz
Zelek Kacper
Mróz MarcinObrzud Justyna
Majchrowska Paula
Citak Wiktoria
Żabecka Julia
Pierzga Amelia
Żałek Julia
Budzik Aleksandra
Budzik Amelia

Zwycięskie drużyny, będą reprezentowały Gminę Stary Sącz 26 marca, na Międzygminnych Rozgrywkach Mini Piłki Siatkowej, które zostaną rozegrane na hali sportowej w Barcicach. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy mocno kciuki.
/M. Myślak/
Gminny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych

Dzisiaj rozegrany został gminny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych dla klas 7 szkół podstawowych i klas gimnazjalnych( 2 - 3) Rozgrywki te zainaugurował obchody Gminnego Dnia Zdrowia, którego podsumowanie odbędzie się 6 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Barcicach Grzegorz Garwol. W zawodach wzięło udział 7 zespołów z naszej gminy. Wyniki zawodów wliczają są do punktacji ogólnej Gminnego Dnia Zdrowia i przedstawiają się następująco:
1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starym Sączy
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Barcicach
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Przysietnicy
4 miejsce Szkoła Podstawowa w Gołkowicach
5 miejsce Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu
6 miejsce Szkoła Podstawowa w Skrudzinie
7 miejsce Szkoła Podstawowa w Gaboniu

Kolejne rozgrywki minisiatkowki dla klas 4-6 już czwartek w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Barcicach.
Zapraszamy. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w dzisiejszych zawodach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej
4 grudnia uczniowie naszej szkoły biorący udział w zajęciach Szkolnego Koła Sportowego wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano dwóch grupach: klasy 5-6 ora klasy 7 SP –II , III Gim. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, zawodnicy nie szczędzili sił, prezentowali wysoki poziom umiejętności. Oprócz dobrej zabawy wszyscy uczestnicy wykazali się wysoką kulturę gry.
Zwycięzcami I grupy zostali A. Łabuda z kl. VIa i K. Pustułka z kl. VIa tuż za nimi uplasowali się D. Latasiewicz i B. Groński kolejne miejsca zajęli J. Żabecki i A. Pierzga, A. Migacz i K. Zelek.
W grupie II zwyciężyli A. Baran kl. IIIc i W. Jawor kl. IIIc, kolejne miejsca zajęli F. Chorążewski i K. Sadowski, J. Lizoń, I.Olszowska i P. Tokarczyk, B. lach i K. Maciuszek, A. Lelito i W. Gorczowski, P. Lachner i D. Słowik
Każdy z uczestników otrzymał upominek ufundowany przez Stowarzyszeni „Rozwiń Skrzydła”, które działa przy naszej szkole.
Gratulujemy!
Rozgrywki Halowej PN
W dniu 18 października 2017r, dziewczęta naszej szkoły reprezentowały Gminę Stary Sącz w kolejnym etapie Rozgrywek Halowej Piłki Nożnej. W zawodach tych wzięły udział zwycięzcy Gmin: Łącka, Rytra i Piwnicznej. Wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom umiejętności. Ostatni mecz zadecydował o sukcesie naszych zawodniczek, które zajęły I miejsce, kwalifikując się tym samych do Rozgrywek Powiatowych.

Kolejny etap rozgrywek odbył się 23 października 2017r . Organizatorem zawodów był Powiat Nowosądecki. Nasze dziewczęta walczyły bardzo ambitnie wykazując wysoki poziom umiejętności. W klasyfikacji ogólnej uplasowały się na II miejscu. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy osiągnięcia tak wysokiego wyniku.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starsze >>

Organizacja roku szkolnego 2018/2019
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Ostatnia galeria:
Szukaj
 
Szkolne strony
STATYSTYKI
Ilość odsłon strony: 4001.
Gości: 4857.
Dzisiaj: 967 gości.
Wczoraj: 1011 gości.
Osób online: 2 .
Statystyki od 1 VII 2008r
Zmiana: 2018-11-20 00:20:00