Aktualnie jesteś w:  
MENU STRONY
Organizacja pracy
Organizacje
Informacje
Kontakt
Nasza szkoła:
 • realizuje projekt: "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"
 • realizuje projekt: "Nowoczesna szkoła - przepustką do kariery"
 • realizowała projekt: "Odblaskowa szkoła"
 • realizowała projekt: "Lepszy Start"
 • realizowała projekt: "W Nowe Jutro Dziś Idziemy"
 • posiada certyfikat szkoły humanitarnej
 • certyfikat szkoły promującej zdrowie

 • zdobyła II miejsce wśród 154 szkół z Małopolski w projekcie "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
 • Zrealizowała projekty takie jak:
 • "Wychować dobrego obywatela"
 • "Sport=zdrowie"
Polecamy!!!
www.barcice.diecezja.tarnow.pl
[Parafia pw. Najświętrzej Maryi Panny Wniebowziętej w Barciach]

www.jedynka.stary.sacz.pl
[SP nr 1 Stary Sącz]
Wiadomości sportowe
Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej


Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej
22 maja w Starym Sączu na boiskach piłki siatkowej plażowej rozegrano Międzygminne zawody.
Naszą szkołę reprezentowała: drużyna żeńska – Izabela Causanu – Bielak z kl. 2a i Sylwia Kulpa z kl. 3b oraz drużyna męska –Dominik Gryźlak z kl. 3a i Jakub Tokarczyk z kl. 7b. Do rozgrywek powiatowych awansowali chłopcy zajmując II miejsce, natomiast dziewczęta zajęły III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej

23 maja Dominik Gryźlak z kl. 3a i Jakub Tokarczyk z kl. 7b zagrali w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Siatkowej Plażowej. Chłopcy prezentowali wysoki poziom umiejętności siatkarskich oraz dużą wolę walki. Nasza reprezentacja rozegrała 4 mecze i w każdym spotkaniu chłopcy nie szczędzili sił i godnie reprezentowali naszą szkołę.
W klasyfikacji końcowej zajęli IV miejsce.
Gratulacje!

Gminne Mistrzostwa Piłki Nożnej

9 maja 2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Mistrzostwach Piłki Nożnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Gołkowicach. W rozgrywkach uczestniczyły cztery drużyny reprezentujące klasy gimnazjalne oraz klasy siódme z naszej gminy. Nasza drużyna po emocjonujących meczach zajęła 2 miejsce.
Gratulujemy!
Minisiatkówka

Reprezentacja Szkoły Podstawowej minisiatkowki zdobyła 3 miejsce w 1/2 finałach wojewódzkich. Chłopcy walczyli bardzo ambitne pokazując wysokie umiejętności techniczne. W meczu o drugie miejsce emocje sięgały zenitu ulegliśmy w tiebreaku 14:16. Należy nadmienić iż na tym etapie większość naszych rywali to zawodnicy grający w klubach siatkarskich. Gratulujemy zawodnikom i życzymy im kolejnych sukcesów sportowych
Powiatowe Rozgrywki Mini Piłki Siatkowej Chłopców.

Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się dużym sukcesem sportowym. W dniu 09.04.2018 r, na Hali Sportowej w Piwnicznej zajęli 1 miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Mini Piłki Siatkowej Chłopców.
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został nasz uczeń Adrian Łabuda, który zaprezentował wysoki poziom gry.
Chłopcy rywalizowali ze szkołami: Wojnarowej, Muszyny oraz Brzeznej.
Wszyscy zawodnicy nie szczędzili energii i zaangażowania a całość rozgrywek przebiegła w miłej, sportowej atmosferze.
13 kwietnia tj. w piątek chłopców czeka następny etap - wojewódzki w Bobowej. Trzymajmy kciuki za drużynę.
/M. Myślak/
Międzygminne Rozgrywki Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

26 marca na Hali Sportowej w Barcicach, odbyły się Międzygminne Rozgrywki Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym".
Zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze a uczniowie prezentowali wysokie umiejętności sportowe.Wyniki przedstawiają się następująco:

W grupie Dziewcząt :

I miejsce- Stary Sącz
II miejsce- Rytro
III miejsce- Łomnica
IV miejsce- Jazowsko

W grupie Chłopców:

I miejsce - Barcice
II miejsce - Głębokie
III miejsce - Rytro

Nauczyciele wychowania fizycznego składają podziękowania uczniom ,którzy kolejny raz pomagali w sędziowaniu tj:, Sylwia Kulpa, Dominiki Gryźlak, Patryk Obrzud.
Zwycięzcy obu kategorii będą reprezentowali nasz rejon w zawodach powiatowych, które odbędą się w Piwnicznej. Gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki.
Mistrzostwa Gminy Stary Sącz piłki ręcznej.

19 marca w naszej szkole rozegrane zostały mistrzostwa Gminy Stary Sącz piłki ręcznej dla klasy 7 szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. W zawodach wystartowały trzy szkoły. Mistrzem Gminny zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców została Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysięgnij kolejne miejsca w grupie dziewcząt zajęła Szkoła Podstawowa w Barcicach, 3 miejsce Szkoła Podstawowa nr2 w Starym Sączu. W grupie chłopców drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr2 w Starym Sączu. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im wygranej w rozgrywkach międzygminnych
Turniej minisiatkówki dla klas 4-6

Dzisiaj w hali sportowej Szkoły Podstawowe w Barcicach rozegrany został turniej minisiatkówki dla klas 4-6.W zawodach wzięło udział 7 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z terenu Gminy Stary Sącz.
Rozgrywki te to kolejna konkurencja obchodów Gminnego Dnia Zdrowia. Uroczystego otwarcia dokonała Wice Dyrektor Szkoły Wanda Kochanowicz. W swoim przemówieniu podkreśliła rangę aktywności fizycznej oraz jej wpływu na stan zdrowia.
Zawody przebiegały w miłej atmosferze zawodnicy nie szczędzili sił,a emocje sięgały zenitu.
Wyniki przedstawiają się następująco:
1 SP Nr 1 w Starym Sączu
2 SP Barcice
3 SP Gołkowice
4 SP Gaboń
5 SP Przysietnica
6 SP Sktudzina
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów
Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców


5 marca 2018r, na Hali Sportowej w Barcicach odbyły się Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięły udział trzy szkoły z naszej gminy. Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczyny:
I miejsce Stary Sącz
II miejsce Gołkowice
III miejsce Barcice

Chłopcy:
I miejsce Barcice
II miejsce Stary Sącz
III miejsce Gołkowice


Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Łabuda Adrian
Pustułka Kacper
Maślanka Bartosz
Latasiewicz Dawid
Janik Aleksander
Migacz Adam
Groński Bartosz
Zelek Kacper
Mróz MarcinObrzud Justyna
Majchrowska Paula
Citak Wiktoria
Żabecka Julia
Pierzga Amelia
Żałek Julia
Budzik Aleksandra
Budzik Amelia

Zwycięskie drużyny, będą reprezentowały Gminę Stary Sącz 26 marca, na Międzygminnych Rozgrywkach Mini Piłki Siatkowej, które zostaną rozegrane na hali sportowej w Barcicach. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy mocno kciuki.
/M. Myślak/
Gminny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych

Dzisiaj rozegrany został gminny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych dla klas 7 szkół podstawowych i klas gimnazjalnych( 2 - 3) Rozgrywki te zainaugurował obchody Gminnego Dnia Zdrowia, którego podsumowanie odbędzie się 6 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Barcicach Grzegorz Garwol. W zawodach wzięło udział 7 zespołów z naszej gminy. Wyniki zawodów wliczają są do punktacji ogólnej Gminnego Dnia Zdrowia i przedstawiają się następująco:
1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starym Sączy
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Barcicach
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Przysietnicy
4 miejsce Szkoła Podstawowa w Gołkowicach
5 miejsce Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu
6 miejsce Szkoła Podstawowa w Skrudzinie
7 miejsce Szkoła Podstawowa w Gaboniu

Kolejne rozgrywki minisiatkowki dla klas 4-6 już czwartek w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Barcicach.
Zapraszamy. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w dzisiejszych zawodach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej
4 grudnia uczniowie naszej szkoły biorący udział w zajęciach Szkolnego Koła Sportowego wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano dwóch grupach: klasy 5-6 ora klasy 7 SP –II , III Gim. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, zawodnicy nie szczędzili sił, prezentowali wysoki poziom umiejętności. Oprócz dobrej zabawy wszyscy uczestnicy wykazali się wysoką kulturę gry.
Zwycięzcami I grupy zostali A. Łabuda z kl. VIa i K. Pustułka z kl. VIa tuż za nimi uplasowali się D. Latasiewicz i B. Groński kolejne miejsca zajęli J. Żabecki i A. Pierzga, A. Migacz i K. Zelek.
W grupie II zwyciężyli A. Baran kl. IIIc i W. Jawor kl. IIIc, kolejne miejsca zajęli F. Chorążewski i K. Sadowski, J. Lizoń, I.Olszowska i P. Tokarczyk, B. lach i K. Maciuszek, A. Lelito i W. Gorczowski, P. Lachner i D. Słowik
Każdy z uczestników otrzymał upominek ufundowany przez Stowarzyszeni „Rozwiń Skrzydła”, które działa przy naszej szkole.
Gratulujemy!
Rozgrywki Halowej PN
W dniu 18 października 2017r, dziewczęta naszej szkoły reprezentowały Gminę Stary Sącz w kolejnym etapie Rozgrywek Halowej Piłki Nożnej. W zawodach tych wzięły udział zwycięzcy Gmin: Łącka, Rytra i Piwnicznej. Wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom umiejętności. Ostatni mecz zadecydował o sukcesie naszych zawodniczek, które zajęły I miejsce, kwalifikując się tym samych do Rozgrywek Powiatowych.

Kolejny etap rozgrywek odbył się 23 października 2017r . Organizatorem zawodów był Powiat Nowosądecki. Nasze dziewczęta walczyły bardzo ambitnie wykazując wysoki poziom umiejętności. W klasyfikacji ogólnej uplasowały się na II miejscu. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy osiągnięcia tak wysokiego wyniku.
Gminne Rozgrywki Halowe Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców klas 4-6

W dniach 9 i 10 października w Szkole Podstawowej w Barcicach odbyły się Gminne Rozgrywki Halowe Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców klas 4-6. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po emocjonujących meczach, które przebiegły w sportowej atmosferze, wyniki przedstawiają się następująco:

Chłopcy:

1. Stary Sącz
2. Barcice
3. Przysietnica
4. Moszczenica
5. Gaboń
6. Popowice

Dziewczęta:

Zwycięzcy obu kategorii reprezentować będą nasza Gminę w Miedzygminnych Rozgrywkach Halowej Piłki Nożnej, które odbędą się na Hali Sportowej w Rytrze.
Naszą szkołę reprezentowali:
Karol Kluska
Kacper Pustułka
Wojciech Wąchała
Dawid Tokarczyk
Mateusz Leśniara
Jakub Tokarczyk
Karol Dudka
Jakub Gizicki


Paula Majchrowska
Karolina Mairer
Hanna Mróz
Julia Żałek
Aleksandra Budzik
Amelia Budzik
Wiktoria Citak
Małgorzata Garwol
Karolina Pierzga
Gminne Rozgrywki Halowej Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych z Oddziałami Gimnazjalnymi
5 października 2017r. w nasza szkoła była organizatorem Gminnych Rozgrywek Halowej Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych z Oddziałami Gimnazjalnymi. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące Szkoły: SP Przysietnica, SP Stary Sącz. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Każda drużyna walczyła bardzo ambitnie, wykazując się dużymi umiejętnościami.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce Barcice
II miejsce Stary Sącz
III miejsce Przysietnica.
Dzień później tj. 6 października swoimi umiejętnościami wykazywały się drużyny dziewcząt.
Zawodniczki dawały z siebie wszystko, prezentowały wysoką kulturę gry. Emocje sięgały zenitu nasze dziewczyny w decydującym meczu po niewykorzystanych sytuacjach w ostatniej sekundzie zdobyły zwycięską bramkę. Z roku na rok obserwujemy coraz to wyższy poziom umiejętności technicznych dziewcząt co świadczy o popularności tej dyscypliny sportu.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce Barcice
II miejsce Stary Sącz
III miejsce Przysietnica.
Nasi uczniowie będą reprezentować Gminę Stary Sącz w rozgrywkach międzygminnych w Rytrze.
Życzymy im szczęścia i sukcesu w dalszych etapach .
Festiwal Biegowy

1 VI 2017 Festiwal Biegowy MOSIR N. Sącz
Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej Plażowej.
19 maja Gimnazjum Juliusza Słowackiego w Starym Sączu było gospodarzem Powiatowych Rozgrywek Piłki Siatkowej Plażowej. Naszą szkołę reprezentowały zwycięskie zespoły: dziewczęta Zuzanna Citak z kl IIIc i Izabela Causanu - Bielak z kl Ia oraz chłopcy - Dominik Gryźlak z kl IIa i Miłosz janik z kl IIIb. Obydwa zespoły walczyły bardzo ambitnie nie szczędząc sił. Chłopcy wywalczyli V miejsce, natomiast dziewczęta w finale uległy koleżankom ze Starego Sącza i zajęły II miejsce.
Gratulujemy!

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starsze >>

Organizacja roku szkolnego 2017/2018
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Ostatnia galeria:

Szukaj
 
Szkolne strony
STATYSTYKI
Ilość odsłon strony: 60217.
Gości: 108161.
Dzisiaj: 5282 gości.
Wczoraj: 766 gości.
Osób online: 5 .
Statystyki od 1 VII 2008r
Zmiana: 2018-09-20 07:45:34